V našom tíme sa nachádzajú špecialisti, ktorí sú inovatívni a výborní pedagógovia, odborníci, športovci a umelci. 
Výsledkom ich dlhoročných skúseností a vzdelávania sú:
MODERNÉ, INTERAKTÍVNE a ODBORNÉ ŠKOLENIA a WORKSHOPY,
ktoré sú prispôsobené dnešnému trhu.

REAKTIVÁCIA JADRA PO PÔRODE

3-hodinový workshop pre ženy - budúce maminy, ktoré chcú získať informácie o tom, ako môžu zdravým a funkčným pohybom predísť popôrodnej diastáze, posilniť svaly panvového dna, zlepšiť si zdravotný stav, urýchliť rekonvalescenciu po pôrode.

určené pre verejnosť

FUNKČNÉ PANVOVÉ DNO

Celodenný workshop určený výhradne pre ženy, ktorý obsahuje základné teoretické východiská a praktické rady z oblasti funkčného a posturálneho tréningu, zdravého životného štýlu, so zameraním na funkčný prístup a aktívny tréning k svalov panvového dna.

určené pre verejnosť

FUNKČNÉ JADRO PO PÔRODE

Celodenný workshop, len pre ženy, ktorý obsahuje základné teoretické východiská a praktické rady z oblasti funkčného tréningu, zdravého životného štýlu, so zameraním na popôrodnú diastázu, panvové dno a reaktiváciu celého ženského jadra v pohybe.

určené pre trénerov

TABATA INSTRUCTOR LVL 1​

Celodenný výukový program, ktorý obsahuje základné teoretické poznatky a pratické rady z oblasti fitness, aerobiku a zdravého životného štýlu, so špecializáciou na skupinové a individuálne vysoko intenzívne intervalové tréningy – TABATA. Určené len pre trénerov.

Brigita B. (09/2020)
Workshop: Funkčné panvové dno
Zobraziť viac
Veľmi náučný workshop, ktorý by som odporučila všetkým ženám, nakoľko informovanosť v tejto oblasti by mala byť samozrejmosťou. Bol to pre mňa náučný deň, vďaka ktorému som sa znova naučila niečo nové o svojom tele a verím že nové znalosti budem môcť naďalej rozvíjať.
Vladimíra S. (05/2019)
Školenie: TABATA Instructor LVL 1
Zobraziť viac
Školenie Tabata dopadlo nad moje očakávania. Keďže v minulosti som sa zúčastnila viacerých školení a kurzov, toto bolo veľmi dynamické a zážitkové. Čo sa mi veľmi páčilo bolo to, že ukážka cvikov, ako aj samotné cvičenie prevyšovalo! Oceňujem skvelú komunikáciu a odbornosť.
Barbora R. (09/2020)
Workshop: Funkčné panvové dno
Zobraziť viac
Proste pecka!! Niečo čo som inde ešte nezažila a som maximálne spokojná!
Vladka G. (09/2020)
Workshop: Funkčné panvové dno
Zobraziť viac
Napriek tomu, že cvičeniam panvového dna sa venujem už pár rokov, toto školenie ma posunulo dopredu. Prekonala som samu seba a s radosťou hodnotím, že som sa naučila nové veci aj cviky a bolo super.
Tatiana C. (08/2020)
Školenie: TABATA Instructor LVL 1
Zobraziť viac
Kurz bol veľmi dynamický, pútavý, školiteľka úžasná. Predčilo to moje očakávania. Určite mám záujem o ďalšie školenia s Katie. Bolo to veľmi inšpirujúce.
Stanka G. (09/2019)
Školenie: TABATA Instructor LVL 1
Zobraziť viac
Školenie bolo skvelé, veľmi veľa som sa naučila. Pozitívne hodnotím komunikáciu s Katie, jej učenie teórie, ale hlavne, že sme hneď všetko skúšali. Cena bola nízka v pomere celkových informácií, materiálov a vrátane celodenného jedla a pitia. Vrelo odporúčam!
Majka H. (02/2020)
Program: Ladywork - diastáza
Zobraziť viac
Katie je super motivačná trénerka. Ďakujem jej aj za to, ako milo priateľsky pôsobila, odpovedala na všetky otázky. Páčili sa mi cviky, zaučenie, vysvetlenie, aj vizualizacie pri cvičení s panvovým dnom. Takisto, že nemáme byť na seba také prísne bolo fajn počut, keďže všade len človek počúva čo musí a mal by robiť. Skvele strávený čas, ďakujem krásne za spevnenie!
Predošlé
Ďalšie

KONTAKT

Katies club s.r.o.

Kukučínova 7
04001 Košice